iDroid Card

BİZ KİMİZ?

iDroid Card içinde özel çipler bulunan, ve bu çipler aracılığıyla cep telefonlarına veri aktarımı sağlayan bir akıllı kartvizit tedarikçisidir. Akıllı kartlarımız herhangi bir güç kaynağı gerektirmeden çalışır ve şarj edilmeye ihtiyaç duymaz. Tek bir iDroid Card ile toplam 100,000 veri aktarımı yapmak mümkündür.

Kullanmış olduğumuz bu yüksek teknoloji sayesinde cebinizde yüzlerce kartvizit taşımanıza gerek kalmaz. Artık iş görüşmelerinizde, fuar katılımlarınızda ya da networking yapma gereği duyduğunuz anlarda “Hay Aksi, Yanımda Kartvizit Kalmamış” diyip, ayağınıza gelen fırsatları kaçırmayacaksınız. Sadece bir iDroid Card ile cebinize tam olarak 100 BİN kartvizit sığdırmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz her anda yanınızda kolaylıka taşıyabileceğiniz bir teknoloji mucizesi ile tanışın. 

Sunmuş olduğumuz kartvizit tasarımı programı ile, websitemizde ve mobil uygulamalarımızda kendi kartvizitinizi tasarlayabilir ya da mevcut kartvizit tasarımınızı sisteme yükleyerek sipariş verebilirsiniz. Verilen siparişler 48 saat içerisinde hazır edilir ve tarafınıza kargolanır.  

Dağıtmış olduğunuz kartvizitlerin %82’sinin çöpe gittiğini veya kaybolduğunu biliyor muydunuz? iDroid Card ile kağıt ve ağaç israfına dur deyin ve gelecek nesillere nefes verin. Yapılan araştırmalar neticesinde geleneksel kartvizit kullanımının, amacının aksine ne kadar etkisiz olduğu bu istatistikler ile ortaya konmaktadır. iDroid Card ile akılda kalıcı olun! Sunmuş olduğumuz teknoloji ile bu artık çok daha kolay. Kartvizitini aldığınız kişilerin kaçının yüzünü hatırlıyorsunuz, durup bir düşünün. iDroid Card ile bilgilerinizi günümüz insanının en yakın dostu olan cep telefonunun içine koymakla kalmıyor; sizin resminizi, mailinizi, websitenizi, firma bilgileriniz ve adres bilgilerinizi telefon numaranızla birlikte kişiler uygulamasına yüklüyoruz. Bu şekilde kartvizitinizi okuttuğunuz kişiler hem sizin yüzünüzü hatırlayacak hemde ne işle uğraştığınızı biliyor olacaklar. Dahası mı, tüm bunları yalnızca bir adet iDroid Card ile yapacak, her seferinde çöpe gidecek yüzlerce kartvizite harcayacağınız paradan tasarruf edeceksiniz. “Akıllı İnsanlar İçin Akıllı Kart, iDroid Card” işte mottomuz tam olarak budur.

iDroid Card, Android ve IOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlar ile uyumlu bir şekilde çalışır. iPhone Xs ve üzeri Apple modellerinde ve NFC özelliği bulunan Android cep telefonlarında kullanımı mümkündür. Piyasadaki mevcut akıllı telefonların %95’inde bu özellik standart olarak gelmektedir. Yinede uyumlu olmayan iPhone ve Android telefon modelleri için iDroid Card size bir çözüm sunmaktadır. Kullanmış olduğu QR kod teknolojisi sayesinde iPhone X ve alt modellerinde, telefonun kamerası ile QR kodu taratarak kartvizit bilgilerinizi karşı tarafa sorunsuz şekilde aktarabilirsiniz. Uyumlu olmayan (piyasadaki mevcut akıllı telefonların yalnızca %5’i) Android telefonlardada QR kod teknolojisi ile kartvizit bilgileriniz karşı tarafa kolayca aktarılabilmektedir.

iDroid Card™ bir ATINÇ TEKNOLOJİ girişimidir.